• Новак
Suekaphin 5PACK Старечки Градник Безжична Градник Жените Спиење Породилно Градник Доењето Градник

Suekaphin 5PACK Старечки Градник Безжична Градник Жените Спиење Породилно Градник Доењето Градник

DEN 1720.80

Достапност
Достапно за нарачка

-Овој градник е дизајнирање и за Бремени и Медицинска сестра.Безжичниот дизајн и неговата материјал се избегне deforming во повторува за перење.Големина на Табелата : (S,M,L,XL,XXL) Мал : Одговара 30 A/B/C Медиум : се Вклопуваат 30 D,32 A/B/C,34 A/Б Големи : Одговара 30 DD/DDD,32 D/DD,34 C/D,36 A/B/C,38 A/B X-Large : Одговара 32 DDD,34 DD/DDD,36 D/DD,38 C/D,40 A/B/C,42 A/Б XX-Large : Одговара 36 DDD,38 DD,40 D,42 C/D,44на законот/B/C СОВЕТИ : Ако сте бремени или доилки ,ве молиме да се разгледа една големина поголема од нормалната. -Прилагодлив Рамо Ремени, Кука & Око Затворање на врати, лесно да се носат речиси невидливи под облеката.Материјали : Најлон+Spandex.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WARMTHOU Неонски Букви Светла 26 Азбука Писмо Бар Знак Писмо Знаци за Свадба на Божиќ Роденден Partty Материјали,USB/Battery

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од ABS +PP пластични материјали; може да бидат обесени (има клучалката отворот в

DEN 631.20

RANRAN Количка за Ѓубре Торба Багажник,Кујната Countertop Ѓубре Торба Заграда,Десктоп Ѓубре Торба Носителот,Пластична

Постои не се лизга топката на врвот, дури и ако торба е мал, тоа нема да се лизга.Xво облик на рамка тело, с�

DEN 263.76