• Новак
Tianyoelec Изграден во Потоне Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник,Брусен Countertop Лосион Сапун Фармацевт Пумпа со 17 ОЗ Шише,Рефил од Врвот,(TY001)

Tianyoelec Изграден во Потоне Сапун Диспензерот за Кујнски Мијалник,Брусен Countertop Лосион Сапун Фармацевт

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Потоне Сапун Диспензерот : Countertop планината сапун пумпа фармацевт, натпревари широк спектар на кујната чешми, садопери и бања. ✅ 360 Степени Главата Swivels : Вграден-во сапун фармацевт пумпа со голем капацитет 17 оз шише, пумпа за глава може да rotote од 360° за повеќе погодност. ✅ Лесно да се Рефил од Врвот : Едноставно отстранување на сапун фармацевт главата и рефил од врвот, нема повеќе да ползи под мијалникот. ✅ Едноставен за Инсталација и Употреба : Многу лесно да се инсталира на кујната или бањата контра површина во само неколку кратки минути, Без алатки се потребни. ✅ Материјал : се Направени од издржлив нерѓосувачки челик изградба и транспарентен ABS пластика шише, силни, отпорни на корозија-отпор и киселина-отпор.Нерѓосувачки Челик Течен Сапун Фармацевт Лосион Пумпа Изграден во Кујнскиот Мијалник Countertop Features : ❶ Countertop изграден во потоне сапун фармацевт, погоден за bathroon и кујнски мијалник, да се зачува простор.❷ Изгледа Зачудувачки, од не ' рѓосувачки челик бранеа пумпа главата, лесно да се чисти со мека крпа или сунѓер.❸ Мијалникот сапун фармацевт е голем капацитет 17 оз шише, долго млазницата дека достигнува над мијалникот.❹ Совршен за секој дом чистење, може да биде постојано полни и се користи за да додадете лосион за течен сапун, рака sanitizer, итн.Пакет се Вклучени : 1 x Потоне Сапун Dispenser1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат