• Новак
Тапа Абсорбента Мат Кујна Тапа Потоне Поздравниот Guard Потоне Заштитник Крпа Мат Јадење Сушење Мат Влошки за Кујна Бања (3 Парчиња,15 x 5 Инчен)

Тапа Абсорбента Мат Кујна Тапа Потоне Поздравниот Guard Потоне Заштитник Крпа Мат Јадење Сушење Мат Влошки

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Она што ќе добиете : овој пакет доаѓа со 3 парчиња од кујната тапа абсорбента мат, кој е дизајниран со убаво изработка, и големината на славина абсорбента мат е 15 x 5 инчи, големината е погоден за повеќето чешми, на состанокот на вашата различни потреби.Чувајте ги чисти : сад сушење мат подлога може да помогне да се спречи чешми од јавните или протекување на вода дамки на кујната countertops, и мат подлога може да се заштити вашиот контра од scuffs и гребнатини, со што удобно користење искуство.Широк спектар на употреба : мијалникот заштитник крпа мат е дизајниран со идеална големина и одговара на повеќето од чешми, која може да се примени за да потоне тапа во вашата кујна, бања, и повеќе, и може да обезбеди чистота и удобност за вашиот дом.Убаво материјал : кујната тапа абсорбента мат е направен на квалитетот полиестер, кои се дизајнирани со убаво апсорпција на вода, можете да го користите во вашата кујна или купатило, идеална понуда за вашиот секојдневен живот.Практичен подарок : мијалникот заштитник крпа мат е практичен подарок за вашиот љубовник, членови на семејството, пријатели и блиски соседи, практична производ е сигурно да победи нивната предност, обезбедување на погодност за нив.Лесен за користење : кујната тапа абсорбента мат е направена со сива боја, и вие нема потреба да ги потоне countertops во секое време по користење на кујната тапа абсорбента мат, мат е лесно да се чисти и расклопување, погодно за вас да ги користите.Сигурен материјал : потоне заштитник крпа мат е направен на квалитетот полиестер материјал, безбеден, сигурен, абсорбента, поздравниот доказ, и не е лесно да се солза, пауза, или исчезнат, која може да се примени за долго време, идеална понуда за вашиот дом.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : сива Димензии : како на сликата прикажани Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат