• Новак
Шо Подови 6E00900501 Floorigami Diem Тепих Плочка, Ноќта, 18 Квадратни Метри

Шо Подови 6E00900501 Floorigami Diem Тепих Плочка, Ноќта, 18 Квадратни Метри

DEN 321.60

Достапност
Достапно за нарачка

DIY-friendly 9"x36" кора и се држи тепих плочки.Менито што се на врвот на било тешко површината на подот да се трансформира во вашата соба во попладне. 100% домашно МИЛЕНИЧЕ влакна се издржливи и вакуум пријателски.За чистење, само отстранување на плочка, исплакнете ја и заменете. 5-Годишно Осигурување на Квалитет Гаранција и со гордост се направени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат