• Новак
SINLAND Микрофибер Јадење Сушење Мат Супер Абсорбента Јадење Сушење Рек Влошки Кујна Контра Мат 16Inch X 18Inch Беж Pack 2

SINLAND Микрофибер Јадење Сушење Мат Супер Абсорбента Јадење Сушење Рек Влошки Кујна Контра Мат 16Inch X 18Inch

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од микрофибер,ултра абсорбента и брзо сушење јадење сушење мат.Пакување од 2 countertop абсорбента кујна сушење душеци за јадења се идеални за сушење на стакло, есцајг, лонци, тави, и многу повеќе.Во комбинација со тенок слој од пена помеѓу две висок квалитет, исклучително абсорбента, трајни, микрофибер слоеви.Обезбедува перница за деликатни јадења и stemware.Исто така ги штити вашата контра од гребнатини и scuffs кога ќе се ставаат под мали апаратот.Многу издржлив и да се мие со ладна вода со течен детергент, собори сува ниска.Ние сме специјализирани во создавање на производи кои ги надмине вашите очекувања и да им помогне да се поедностави вашиот живот. Линијата вклучува : микрофибер кујнски крпи за чистење; кујната кадифен рака крпи; lint слободни полирање крпи; и лесно складирање јадење сушење душеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WARMTHOU Неонски Букви Светла 26 Азбука Писмо Бар Знак Писмо Знаци за Свадба на Божиќ Роденден Partty Материјали,USB/Battery

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од ABS +PP пластични материјали; може да бидат обесени (има клучалката отворот в

DEN 631.20