• Новак
Сет од два Сива Сад Cozies, Сад носители, 208

Сет од два Сива Сад Cozies, Сад носители, 208

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

microwaveable. 8 инчи квадратни.користење со топла или ладна храна.сива боја за печатење.сите памук.Овие боул cozies се одлични за греење супа или нешто во микробранова така да не изгори ги прстите.Тие се исто така одличен за одржување на еден сад од сладолед, па вашите раце не се премногу ладно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WARMTHOU Неонски Букви Светла 26 Азбука Писмо Бар Знак Писмо Знаци за Свадба на Божиќ Роденден Partty Материјали,USB/Battery

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од ABS +PP пластични материјали; може да бидат обесени (има клучалката отворот в

DEN 631.20