• Новак
HHHG Женска Пролет Блузи,Секојдневен Исклучување На Рамо Дијамант-Начичкана Печати Врвот,Мода се Долги Ракави Памук Маица

HHHG Женска Пролет Блузи,Секојдневен Исклучување На Рамо Дијамант-Начичкана Печати Врвот,Мода се Долги Ракави

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

женска долг ракав поло девојка дами голф долг ракав поло маици дами долг ракав голф на врвот бела долг ракав поло женска исече долг ракав поло, долг ракав поло за дами исече поло, долг ракав долг ракав црното поло маица женска долг ракав поло врвот женска бела поло, долг ракав за дами жените collared долг ракав поло маици поло, долг ракав за дами женска долг ракав polos.исечете блузи, за жени tunics за жените лето блузи, за жени чиста врвот camisoles туника блузи, за жени женските кошули & блузи селанец блуза симпатична блузи, за жени тренингот блузи без ракави кошули исечете т кошула капчиња блузи црна исклучување на рамо врвот чипка блузи бели блузи за ракав блузи чипка camisole заврши блузи сечење на врвот џемпер свила кошули плус големина блузи, за жени кошули & блузи тренингот.62" Должина : 63cm/24.41" Должина : 67cm/26.03" Ракав : 63cm/24.17" ❉Големина : XXL Биста : 128cm/50.преголеми т кошули туника блузи бела сечење на врвот бела блуза ладно рамо блузи т кошули за жените црна сечење на врвот случува надвор блузи cami врвот графички т кошули црна врвот симпатична блузи бела врвот едно рамо врвот блузи, за жени лето блузи црвено врвот бикини блузи најдобри фармерки за жените долг ракав сечење на врвот најдобри leggings најдобри leggings за жените плус големина блузи сечење на врвот качулка секси блузи симпатична култури блузи.67" Ракав : 62cm/24.94" Ракав : 60cm/23. ❉❉Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.жените долг ракав поло стил кошули жените долг ракав голф-поло маици јакна грашок грб жените quilted женска јакна волна палто жените исече жан јакна комунални јакна жените камила грб жените сомотски јакна женска кошула женска јакна палта и јакни црна кожна јакна жените да падне.02" Должина : 65cm/25. ❉❉Големина на Табелата ❉Големина : S Биста : 104cm/40.38" ❉Големина : XL Биста : 122cm/48.100% Полиестер.Се повлече На затворање.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка при мерење поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат