• Новак
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 4 PS4 Конзола заврши Налепница Кожи Зелена Кавер -

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony Playstation 4 PS4 Конзола заврши Налепница Кожи Зелена Кавер -

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ.Тоа е винил кожа/decal налепница и НЕ е направен од гума, силикони, гел или пластични.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Sony Play Station 4 Конзола Не Се Вклучени.Секој Sony Play Station 4 Конзола Кожата комплет е отпечатена со супер-висока резолуција со ултра заврши.Сите кожи се заштитени со Mighty Shield.Оваа ламинатни штити од гребење, бледнее, пилинг и најважно од се остава леплива хаос .Нашиот патентиран напредни воздух-порака на винил s совршен инсталација секое време.Кога сте подготвени да ја смените вашата кожа отстранување е брзо, не леплива хаос или gooey остатоци за повеќе од 4 години.Овој пакет е 6 парче кожа, винил комплет.Вие не може да тргне наопаку со Mighty Skin.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92