• Новак
Тетоважа Мастило Првенство, 1000pcs Безбедно Тетоважа Пигмент Купот Храна Одделение Пластични Хигиенски за Тетоважа Магазин за Веѓа Тетоважа(М)

Тетоважа Мастило Првенство, 1000pcs Безбедно Тетоважа Пигмент Купот Храна Одделение Пластични Хигиенски за

DEN 645.36

Достапност
Достапно за нарачка

За еднократна употреба : тетоважата пигмент купот е користење, лесен за употреба и чиста, многу удобен и практичен, и тоа е совршен тетоважа производ.Храна Одделение Пластични : Направени од храна одделение пластични материјали, и безопасно, за еднократна употреба, безбеден и лесен за употреба, чиста и хигиенски исправна.Зачувај Пигмент : пигмент првенство спасува тетоважа пигмент, без повреда на иглата, што е многу практичен и удобен тетоважа додаток.Доволно Количество : пакет на 1000pcs, голема количина, погоден за козметички салони и професионални тетоважа салони, може да се користи за веѓа, усните, очите тетоважи.Се применува за Повеќето Пигмент Полици : Погоден за заеднички пигмент полици на пазарот, и тоа е полесно да се работи, кога се поставени на боја материјал решетката.Функција : 1. За еднократна употреба : тетоважата пигмент купот е користење, лесен за употреба и чиста, многу удобен и практичен, и тоа е совршен тетоважа производ.2. Доволно Количество : пакет на 1000pcs, голема количина, погоден за козметички салони и професионални тетоважа салони, може да се користи за веѓа, усните, очите тетоважи.3. Се применува за Повеќето Пигмент Полици : Погоден за заеднички пигмент полици на пазарот, и тоа е полесно да се работи, кога се поставени на боја материјал решетката.4. Зачувај Пигмент : пигмент првенство спасува тетоважа пигмент, без повреда на иглата, што е многу практичен и удобен тетоважа додаток.5. Храна Одделение Пластични : Направени од храна одделение пластични материјали, и безопасно, за еднократна употреба, безбеден и лесен за употреба, чиста и хигиенски исправна.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Пигмент Cup Material : Plastic Product Употреба : се Користи за да се одржи пигменти во текот тетоважи, веѓа тетоважи, eyeliner тетоважи, и усна tattoos Use Место : салон за Убавина Пакет Листата : 1000 x Tattoo Пигмент Првенство.

Спецификацијата

Item Type:
Tattoo Pigment Cup
Material:
Plastic
Product Use:
Used to hold pigments during tattoos, eyebrow tattoos, eyeliner tattoos, and lip tattoos
Use Place:
Beauty salon
Package List:
1000 xTattoo Pigment Cup :

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92