• Новак
PDGJG 60/72/84/92/100 инчен 4:3 Метал Анти-Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот Екран Проекција на Екранот (Големина : 100 инчи)

PDGJG 60/72/84/92/100 инчен 4:3 Метал Анти-Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот

DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поради monitor settings и осветлувањето, боите може да се разликува малку од останатите фотографии.Мазна, без набори:Нашите проектор екранот е направен од 92% полиестер, природен браздата-отпорен материјал, изработка на површината толку мазни што тоа не браздата дури и по повеќе набори.Метален слој, а мушка particlesin овој екран ќе се зголемува осветлувањето на екранот.Ви даде подобро искуство за гледање.Ви даде подобро искуство за гледање.Вие не треба да ја затвори вратата или windows во текот на денот.Вие не треба да ја затвори вратата или windows во текот на денот.Метален слој, а мушка particlesin овој екран ќе се зголемува осветлувањето на екранот.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Лесно да се постави:Можете да го поставите проектор на екранот во само неколку минути со куки, јажиња, нокти, двострано лента и други simples tools, и го користат тоа брзо без професионална инсталација.Тоа исто така може да ви донесе одлични проекција ефект искуство.Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета на човечкото тело и здравје.Тоа е сива завеса, која може ефикасно да се подобри проекција контраст.HD проекција слика:ниско транспарентност придобивките од висока густина ткаење технологијата што се користи во нашата projecter екран, што го прави нашиот projecter екран повеќе свежи и светли за да се проект на повеќето реална слика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76