• Новак
USB Мобилен Телефон Гласовни Контролирани Магијата Топката светилка Apple Мобилен Телефон USB Фаза светилка LED Мини Шарени Кристал Магијата Топката светилка

USB Мобилен Телефон Гласовни Контролирани Магијата Топката светилка Apple Мобилен Телефон USB Фаза светилка

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Извор на светлина Моќ 3 W.Едноставна инсталација, напојување USB приклучок, приклучок и да игра.Седум боја stroboscopic ефект, бојата се менува со ритамот на музиката.Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија.Се создаде добра, убава и модерен животната средина атмосфера.USB мобилен телефон гласовни контролирани магијата топката светилка Apple мобилен телефон USB фаза светилка LED Мини шарени кристал магијата топката светилка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат