• Новак
WDIRARA Мажите Копчето Пред Кратко Sleeve Џеб Кошула Јака Врвот Работа Кошули

WDIRARA Мажите Копчето Пред Кратко Sleeve Џеб Кошула Јака Врвот Работа Кошули

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Прилепува затворање.Карактеристики : шарени, јака, краток ракав, секојдневен кошула.Ткаенина има некои се водат,и тоа е мека и удобна.Костум за на работа, училиште, спорт, дома, во слободно време, излезе облечен и секојдневен носат.Шарени Слика за печатење копчето до кошула, опционален краток ракав блузи.Ве молиме погледнете го големина мерење во последна точка сликата пред да нарачате.Големина На Табела : Мал : Рамо : 17.1", Должина : 26.8", Ракав Должина : 7.9", Биста : 40.2", Манжетната : 12.9", Bicep Должина : 15.5", /Медиум : Рамо : 17.7", Должина : 27.6", Ракав Должина : 8.1", Биста : 41.7", Манжетната : 13.4", Bicep Должина : 15.9", /Голем : Рамо : 18.4", Должина : 28.3", Ракав Должина : 8.3", Биста : 43.7", Манжетната : 13.9", Bicep Должина : 16.5", /X-Large : Рамо : 19.1", Должина : 29.1", Ракав Должина : 8.5", Биста : 45.7", Манжетната : 14.5", Bicep Должина : 17", /XX-Large : Рамо : 19.8", Должина : 29.9", Ракав Должина : 8.8", Биста : 47.6", Манжетната : 15", Bicep Должина : 17.6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат