• Новак
SweatyRocks Жените Долг Ракав Тренингот Сечење на Врвот Црисс Крстот Спортски Tee

SweatyRocks Жените Долг Ракав Тренингот Сечење на Врвот Црисс Крстот Спортски Tee

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

88% Полиестер, 12% Elastane.Се повлече На затворање.Материјал : Полиестер, Elastane.Салата култури блузи со Супериорен Брз Сува Влага Wicking Технологија ви држи сува и удобност.Околу врат, долги ракави, црисс крст, отсечени tee кошула, високо водат тренингот сечење на врвот, салата спорт јога tee кошула блузи, цврсти основниот стил, брз-сува, ја апсорбира потта, компресија, мекост и удобно.Овој долг ракав фитнес сечење на врвот со исече тело должина тенок одговара, опфаќа доволно кожа за да се носи со само leggings но остава доволно голи, па нема да се прегреат додека тренингот.Одликувајќи се со црисс крстот strappy назад, ги прошируваат дното полите обезбедува засилување, против пролизгување се вклопуваат и телото-контури во обликувањето ги истакнуваат резултатите од секоја тренинг сесија ќе го освојат.Совршен activewear за јога, вежби, теретана, фитнес, трчање, танц, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Sweaty Rocks Жените Долг ракав Тренингот Сечење на Врвот Црисс Крстот Спортски Tee/ Шаблон Тип : Plain/ Должина : Исечете/ Details : Отсечени/ Фуста Тип : Pullovers/ Карактеристики : Апсорбира Потта, Дише, Мекост/ Активност : Трчање, Јога, Обука/ Вклопуваат Тип : Тенок Одговара/ Деколте : околу Врат/ Ракав Должина : Долги Ракави/ Ракав Тип : Редовни Ракав/ Чиста : Не/ Нега Инструкции : Машина за миење или професионална сува чиста/ Материјал : Полиестер/ Состав : 88% Полиестер, 12% Elastane/ Материјал : Високо Водат/.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат