• Новак
Ергономски Зглоб Подлога Симпатична Модел Mousepad со ременче за на Одмор Не се Лизга Тастатура Остатокот мат Удобност Мека Рака подлога за PC Компјутер Канцеларија Mouse

Ергономски Зглоб Подлога Симпатична Модел Mousepad со ременче за на Одмор Не се Лизга Тастатура Остатокот мат

DEN 1593.60

Достапност
Достапно за нарачка

За луѓето кои често се користат компјутерите, тоа е суштински додаток.Тоа е многу погоден за канцеларија работници, деца и гејмери, кои работат долги часови.Спречување на триење помеѓу лактот/зглоб/дланка и десктоп во секојдневната работа/игри.Ви помогне да се чувствувате опуштено кога студирање, работа, играат игри, итн.Направи вашето биро изгледа повеќе професионални.Тоа е исто така одличен подарок избор за Денот на Мајката, Таткото Ден, Наставник Благодарност Недела, Роденден, Матура, како и на Промоција.Име на производ : врвка за околу rest Tips : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.молам да се excused2. Со исклучок на предмети, освен на рачниот зглоб остатокот прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Било прашање во текот на користење, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, вашата порака ќе се одговори во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76