• Новак
1Pc 2021 Нови Вештачки Риба Резервоарот Декорација Симулација Водни Растенија Аквариум Поставен Хотел Песок Табела Дома Дневна Соба Décor

1Pc 2021 Нови Вештачки Риба Резервоарот Декорација Симулација Водни Растенија Аквариум Поставен Хотел Песок

DEN 1394.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : пластика.Дизајн : Модерна.Употреба : Се Е Лесно.Опис : Сосема Нов и висок квалитет.Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум, исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра.Дизајниран со пондерираниот база, така што тие може да застане цврсто во резервоарот.Тие се апсолутно безбедни за риба, тие нема да се повреди, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Без никаков услов на осветлување и јаглерод диоксид.Материјал : Пластика.Боја : Зелена.Сино, црвено, бело и сино.Совети : Поради Боја може да се разликуваат малку од различни дигитална камера.Пакет содржи : 1x Симулација Водни Растенија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92