• Новак
MECCANIXITY Barb Црево Фитинг, 3.6 mm Бодликава Кол. Пластични Лактот Спојка Брз Приклучок Адаптер, Пакување од 2

MECCANIXITY Barb Црево Фитинг, 3.6 mm Бодликава Кол. Пластични Лактот Спојка Брз Приклучок Адаптер, Пакување

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

На barb црево фитинг да се поврзете две црева заедно.Широко се користи на протекување поправки, поврзување на линии на воздух, вода, гориво, масло заедно.Barb Дијаметар : 3.6 mm / 0.14"; Вкупната Големина : 22.5x22x7.5mm / 0.89"x0.87"x0.3".Направен од пластични материјали, мазна површина, и внатрешната страна.Barb завршува на конекторот проверете дали цревото запечатување и connection се тесни.Удобен да го инсталирате, можете да го поврзете цревото за да го вклучите директно.Ве молиме имајте предвид дека со додавање на црево стегач на barb е исто така добар избор за зајакнување црево запечатување. (Менгеме не е вклучена тука).Што е ова?На barb црево фитинг да се поврзете две црева заедно.Широко се користи на протекување поправки, поврзување на линии на воздух, вода, гориво, масло заедно.Што ќе добијам?Боја : White Material : Plastic Barb Дијаметар : 3.6 mm / 0.14"Вкупната Големина : 22.5x22x7.5mm / 0.89"x0.87"x0.3"Пакет Содржина : - 2 x Barb Црево Fitting Are има некои предности на производот?Направен од пластични материјали, мазна површина, и внатрешната страна.Barb завршува на конекторот проверете дали цревото запечатување и connection се тесни.Како да се користи?Удобен да го инсталирате, можете да го поврзете цревото за да го вклучите директно.Она што треба да го забележи?Ве молиме имајте предвид дека со додавање на црево стегач на barb е исто така добар избор за зајакнување црево запечатување. (Менгеме не е вклучена тука).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат