• Новак
Чипка латинска Ресни, 10yd 14cm Чипка Намали Светла Боја Tassel Дополнителните се Отстранува Завесата(Големата црвена)

Чипка латинска Ресни, 10yd 14cm Чипка Намали Светла Боја Tassel Дополнителните се Отстранува Завесата(Големата

DEN 981.60

Достапност
Достапно за нарачка

Кожата-friendly и еколошки-пријателски материјал може да биде во контакт со кожата директно.Светла и чиста боја, висока strenth и издржливи tassels.Може да се користи за да се шие латинска танц носии, самба костими, разни сценски костими, додатоци. 14cm/5.5 во ширина и 10yd должина, 4 бои се avialable да се исполнат различни декорација барања.Широк спектар на апликации, фаза, багаж, дома, текстил, партија, фестивали, карневалот, итн.Функција : 1. Кожата-friendly и еколошки-пријателски материјал може да биде во контакт со кожата директно.2. Светла и чиста боја, висока strenth и издржливи tassels.3. Може да се користи за да се шие латинска танц носии, самба костими, разни сценски костими, додатоци.4. Широк спектар на апликации, фаза, багаж, дома, текстил, партија, фестивали, карневалот, итн.5. 14cm/5.5 во ширина и 10yd должина, 4 бои се avialable да се исполнат различни декорација барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Fringe Tassel Material : Polyester Optional Боја : Небо Сина, Виолетова, Црвена, Светло Coffee Width : Прибл. 14cm/5.5 in Length : Прибл. 9 Meters/10yd Пакет Листа : 1 x Дополнителните Tassel.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fringe Tassel
Material:
Polyester
Optional Color:
Sky Blue, Violet, Red, Light Coffee
Width:
Approx. 14cm/5.5in
Length:
Approx. 9Meters/10yd
Package List:
1 x Fringe Tassel :

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92