• Новак
Tennsco LCT-8-3615-6-ABL L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 8 Полиците, 7 Отвори, 4 Dividers, 36 Ширина, 15 Длабочината, 76-1/4 Висина, Акцентот Сина

Tennsco LCT-8-3615-6-ABL L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 8 Полиците, 7 Отвори, 4 Dividers,

DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка

8 Полиците. 7 Отвори. 4 Dividers. 36" Ширина. 15" Длабочина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT-8-3615-6 L&T Конфигуриран Само Стартер Единица, Еден Влез, 8 Полиците, 7 Отвори, 4 Dividers, 36" Ширина, 15" Длабочината, 76-1/4" Висина, Акцентот Сина.Со L&T Shelving уникатен interlocking клучалката слот дизајн, ореви и завртки се елиминирани за пречка слободен пристап до сите ваши зачувани ставки.Полица dividers се отстранува дозволувајќи им на shelving да се користи за поднесување или други складирање.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92

WARMTHOU Неонски Букви Светла 26 Азбука Писмо Бар Знак Писмо Знаци за Свадба на Божиќ Роденден Partty Материјали,USB/Battery

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од ABS +PP пластични материјали; може да бидат обесени (има клучалката отворот в

DEN 631.20