• Новак
Шетач Патна Торба за Cybex Eezy S Пресврт Колички

Шетач Патна Торба за Cybex Eezy S Пресврт Колички

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Патната торба е дизајниран за Cybex Eezy S Twist2, Eezy S Пресврт, Eezy S, Eezy S +. 2. Кога не ви се потребни торба, тоа може да се здипли во многу мали димензии (22.9 x 22.9 x 3.9 cm), така што ќе може да се сместат таму каде што сакате. 3. Лесно го идентификуваат вашиот патна торба со пластична чаша карта носителот. 4. Торба може да биде ранец или чанта.Во овој случај, може да се патува со него, сепак сакате.Име На Производ : Cybex Eesy S Пресврт Шетач Патна Торба 1. Патната торба е дизајниран за Cybex Eezy S Twist2, Eezy S Пресврт, Eezy S, Eezy S +. 2. Лесно го идентификуваат вашиот патна торба со пластична чаша карта носителот. 3. Ткаенини : 420 D Оксфорд ткаенина дното : одлично слој. 4. Укината големина : 25 х 21 x 4 см. 5. Продолжен димензии : 65 x 50 x 30 cm (H x L x W). 6. Ткаенина боја : црна. 7. Нето тежина : 400 g. 8. Пакување : полипропилен торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92