• Новак
ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат Боја : USB)

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

DEN 758.40

Достапност
Достапно за нарачка

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со автомобил, и нека победи на музика се вози на трепка на светла за да создаде опуштена и пријатна атмосфера за вас.Кога тоа е работа, моделот е јасна и убава, додавајќи повеќе да се забавуваат на вашата страна.светла е многу издржлив и не е лесно да се возраст, и има долг животен век, заштедите пари за вас.Лесен за инсталација : може да се постави на маса или на земјата, или може да бидат обесени на таванот.Погоден за диско, ballrooms, хотели, уметничко лизгање лизгалиштето, јавниот плоштад, семејни дружења, бар, КТВ, партија концерт комбо и други места за забава.Функција како автомобил атмосфера светла, амбиентот светла, ритам светла, декоративни светилки, бар светлата страна светла, ноќни светла, светла расположение, итн.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Speical Карактеристики : Безжични Контрола декорација light Wireless Контрола : Музика/глас control Remote Функција : /исклучување,промена на боја,промена трепка шема,промена flshing speed Light Боја : Colorful Installation : Директно на производот конфигурација во запалка приклучок за штекер запалка приклучок за штекер може да биде, без никакви жици модификација.Пакет Содржина : 1 прилагодите Светлината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун�

DEN 263.76