• Новак
X-DREE 10Pcs Црвено Црн Говорникот 4mm Кабел Машки Банана Приклучок(10Pcs Rojo Гора Altavoz 4mm Кабел Macho Conector Банана

X-DREE 10Pcs Црвено Црн Говорникот 4mm Кабел Машки Банана Приклучок(10Pcs Rojo Гора Altavoz 4mm Кабел Macho

DEN 207.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Банана Приклучок;Одговара за Жица Големина : 4mm / 0.16".Приклучокот Големина : 4mm / 0.16";Големина : 39 x 8.5 mm / 1.5" x 0.3"(L*Макс.D).Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црвена , Црна.Вкупната Тежина : 32g(Peso Вкупно : 32g.Пакет Содржина : 10 x Банана Приклучок(Contenido del paquete : 10 x conector tipo банана. 10 Pcs Црвено Црн Говорникот 4mm Кабел Машки Банана Connector Specification : Опис : 4mm банана музички звучници кабел приклучоци.Компатибилен со до 5мм дијаметар на говорникот кабли.Опис на Spanish10 Pcs Rojo Гора Altavoz 4mm Кабел Macho Conector Banana Nombre del producto : conector tipo банана; ajuste para el tamaño del кабел : 4 mm / 0.16' 'Tamaño del enchufe : 4mm / 0.16' '; Tamaño : 39 x 8.5 mm / 1.5' 'x 0.3' '(L * Макс.Г)Материјал : Метал, Plástico; Боја : Rojo, Negro Peso Вкупно : 32g Contenido del paquete : 10 x conector tipo банана.

Спецификацијата

Description:
4mm banana musical speaker cable plugs. :
Compatible with up to 5mm diameter of speaker cables. :
Description in Spanish :
10Pcs Rojo Negro Altavoz 4mm Cable Macho Conector Banana :
Nombre del producto:
conector tipo banana; ajuste para el tamaño del cable
Tamaño del enchufe:
4mm / 0.16' '; Tamaño
Material:
Metal, Plástico; Color
Peso Total:
32g
Contenido del paquete:
10 x conector tipo banana

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92