• Новак
X AUTOHAUX Multicolor Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

X AUTOHAUX Multicolor Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет

DEN 285.12

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија. 【Функција】крајот род може да биде продолжен, па лесно можете да контролирате се претвори сигнал лост со рака. 【Fitment】Одговара за дијаметарот на крајот сигнал лост помеѓу 18mm-28mm. 【Прилагодување Спектар】Поддршка позиција на вредноста во рамките на опсег од 30-100mm. 【Пакет Вклучуваат】1 x Воланот Пак Сигнал за Продолжување, 4 x Изолација.Материјал : Алуминиум Легура.Внатрешен Дијаметар : 26mm / 1.02".Големина : 12.5x7cm / 4.92"x2.76"(L*W).Се користи за да се прошири пак прачка дека погодно за контрола на сврти сигнал лост со рака.Лесно да се инсталира, директна замена.Тоа може да помогне во контрола побрзо, пократко време за да се заврши пак сигнал акција.Одговара за дијаметарот на крајот сигнал лост помеѓу 18mm-28mm.Ве молиме внимателно да се провери на боја и големина на купиле производот пред купување.Вистински производ и сликата може да има мала грешка за боја и големина.Се користи за да се прошири пак прачка дека погодно за контрола на сврти сигнал лост со рака.Лесно да се инсталира, директна замена.Тоа може да помогне во контрола побрзо, пократко време за да се заврши пак сигнал акција.Одговара за дијаметарот на крајот сигнал лост помеѓу 18mm-28mm.Напомена : .Ве молиме внимателно да се провери на боја и големина на купиле производот пред купување.Вистински производ и сликата може да има мала грешка за боја и големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92

Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Еден Сад Потоне - Комерцијални Голем Мијалник Со Цедилка Канализација,

Тешки Рамка Изградена од премија од не ' рѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксида�

DEN 1773.60