• Новак
Coghlan е Комунални Сидро

Coghlan е Комунални Сидро

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Земја На Потекло : Кина.Објектот Пакет Димензии : 6.35 L X 6.985 W X 46.99 H (Cm).Објектот Пакет Тежина : 0.34 килограми.Тип На Производ : Отворено Рекреација Производ.Овие Coghlan е комунални подлога се одлични за anchoring куче води или приставане мали чамци.Исто така се идеални за трага по повод одбележувањето, градинарство, или anchoring шатори, sunshades и tarps, тие завртка длабоко во многу видови на земјата за екстра силно се одржи.Coghlan е прави на отворено повеќе удобно и пријатно со над 500 додатоци за кампување, планинарење, риболов, и rving од готвење, опрема за прва помош колекции, Инсекти пребивање, firestarters, шатор поправка, и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92