• Новак
18-8 Нерѓосувачки Челик Пролет Сидро, 6-32 Тема Големина, 5/8 Должина, 0.080 Дупка Големина (Пакување од 1)

18-8 Нерѓосувачки Челик Пролет Сидро, 6-32 Тема Големина, 5/8 Должина, 0.080 Дупка Големина (Пакување од 1)

DEN 149.28

Достапност
Достапно за нарачка

Пролет сидро има глава со дупка на едниот крај и навој тело на други за да се поврзете продолжување пролет да компонента. 18-8 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема крај или обложување.Обичен површината нема крај или обложување.Произведено во САД.На 18-8 нерѓосувачки челик пролет сидро со обична заврши има дупка на едниот крај и навој тело на други за да се поврзете продолжување пролет да компонента, и е направен во САД.На 18-8 нерѓосувачки челик материјал дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини.Материјалот може да биде малку магнетни.Пролет подлога се сврзувачки елементи кои ги поврзуваат продолжување извори на подвижна или неподвижна компоненти во еден систем.Исто така познат како пролет конектор studs, тие имаат глава или други unthreaded дел на едниот крај дека има проширување на пролет и на навој телото на другиот крај кој го поврзува пролет да компонента.Пролет подлога може да има drilled дупка во нивната глава да се одржи на пролет, или тие може да имаат една или повеќе жлебови на нивното тело, за на пролет, за да заврши околу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Еден Сад Потоне - Комерцијални Голем Мијалник Со Цедилка Канализација,

Тешки Рамка Изградена од премија од не ' рѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксида�

DEN 1773.60

Д-KINGCHY Бебе столче Шетач Играчки Виси на Животните Кадифен Прстен Мека Штракаат Играчки Новороденче Креветчето

Виси штракаат играчка може да го смири вашиот бебето емоции кога ќе излезе, што му овозможува да брзо да

DEN 431.76