• Новак
Sealey Заварување Шлем Авто Затемнување Сенка 9-13 PWH600

Sealey Заварување Шлем Авто Затемнување Сенка 9-13 PWH600

DEN 3026.88

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Авто Затемнување Заварување Шлем Сенка 9-13. Око И Лицето Заштита.Заварување Шлемови.Висок квалитет бескрајно променлива сенка 9-13 леќа произведени и тестирани за да BS EN 379. Целосно автоматско префрлување од светло до темно на впечатлив лак.Опремени со соларна енергија панел.Карактеристики бескрајно прилагодлива чувствителност и одложување прекинувачи.Мелење функција му овозможува на корисникот за мелење без отстранување на маската.Делукс contoured шлем одобрена на BS EN 175 кој му дава целосна вратот заштита и штити леќа од гребење кога шлем е пропишано.Удобно headband и не се лизга брзо ослободување ratchet механизам.Погоден за МИГ, TIG и лачно заварување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун�

DEN 263.76