• Новак
Кап Завртки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Кап Завртки, за Работниците Аматерски DIYers Дома

Кап Завртки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Кап Завртки, за Работниците Аматерски DIYers Дома

DEN 2227.20

Достапност
Достапно за нарачка

Постојат 14 различни големини во еден сет за да ги задоволат вашите различни потреби.Умерениот и јасно хексадецимален штекер глави глави може да се направи вашата работа многу полесно.Идеален за употреба од страна на голем број на работници и repairmen од plumbers да assemblymen и професионални и аматерски, дури и DIYers може да се одлучат да го користат.Овој сет е организирана од страна на големината на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштита.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, ' рѓа и отпорен на корозија, широко се користи во индустриски.Опис : Овие навртки се направени од високо квалитетна 304 од не 'рѓосувачки челик,' рѓа и отпорен на корозија.Постојат многу различни големини во еден сет кој може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, машинерија, мебел, поправка и DIY пронајдоци.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, ' рѓа и отпорен на корозија, широко се користи во индустриски. 2. Овој сет е организирана од страна на големината на транспарентен складирање случај за брз пристап и заштита.3. Постојат 14 различни големини во еден сет за да ги задоволат вашите различни потреби.4. Умерениот и јасно хексадецимален штекер глави може да се направи вашата работа многу полесно.5. Идеален за употреба од страна на голем број на работници и repairmen од plumbers да assemblymen и професионални и аматерски, дури и DIYers може да се одлучат да го користат.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Quantity : 135pcs Weight : Прибл. 420g М8 x 25 5pcs M6 x 20 8pcs M6 x 16 8pcs М5 x 20 12pcs M3 x 16 10pcs M3 x 20 10pcs M4 x 16 10pcs M4 x 20 10pcs М5 x 16 12pcs М2.5 x 8 10pcs М2.5 x10 10pcs М2.5 x 16 10pcs М2.5 x 20 10pcs M3 x 10 10pcs Пакет се Вклучуваат : 1 Сет x Хексадецимален Socket Head Кап Завртки (вклучуваат 135pcs).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92