• Новак
LJXiioo СТП Кожа Круг Возен Столче со Нога Остатокот Висина Прилагодливи Вртливата Изготвување Работа СПА Медицински Задача Стол со 5Wheels

LJXiioo СТП Кожа Круг Возен Столче со Нога Остатокот Висина Прилагодливи Вртливата Изготвување Работа СПА Медицински

DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

[High-end перница] -①Using висок квалитет на СТП ткаенина, катедрата покрива површина е конкавни и конвексни, добра breathability, висока удобност, отпорност на абење, особено водоотпорни перформанси, лесен за чистење;②No деформација, фина изработка, едноставна и убава!. [Прилагодлива висина]-Според бар, рецепција хала, канцелариски простор, ресторан, и на други места, дизајн најдобар висина, на висина може да се зголеми и намали 46-61cm(18.11~24.02 во), и тоа може да се ротира 360°. [Безбедност и стабилност]-Висок квалитет на армирано-база, која е опремена со универзална макара нозе дизајн, мазна и светли, стилски и исклучителна, во исто време се безбедни и стабилни. [Лесно да се соберат]-катедрата е опремена со детални англиски инструкции, инсталација е поедноставно. [По продажба на гаранција]-Ако имате било незадоволство со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме. ❤Спецификации : ❤Возен Салон Столче Масажа, Спа Маникир Тетоважа На Лицето Столче Adjustable Specifications : Боја : Црна,White Dimension : 37.5x37.5x(43-58) cm Max.Вчитување : 125 Kg G.W. : 5.7 Kg Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи за да го користите Разноврсна дизајн за бербер, масажа продавница, итн.Карактеристики 360 степени вртливата за оптимален агол, без да се движат на stool Easily работат лифт справи, само влечење рачката нагоре и надолу за висина adjustment Contains 5 тешки casters за лесно мобилност Стилски дизајн, компатибилен беспрекорно со било décor на occasion Simple собранието е потребно, лесно да го инсталирате под прирачник enclosed Packing Листа : 1 x Салон Столица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат