• Новак
CENTAURUS Замена Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Microsoft Surface Pro 7 1866 LP123WQ2 (SPA1 12.3 (Без Рамка)

CENTAURUS Замена Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Површина Про 7 1866 LP123 WQ2. Замена на Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Површина Про 7 1866 LP123 WQ2. Замена на Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Површина Про 7 1866 LP123 WQ2. Замена на Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Површина Про 7 1866 LP123 WQ2. Замена на Собранието Стакло LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир екран осетлив на допир Faceplate Поправка Компатибилен со Површина Про 7 1866 LP123 WQ2. Екран замена бара професионални вештини,секоја несоодветна инсталација може да предизвика екранот да не работи.Ние ви препорачуваме да го замени со нов екран во професионална поправка центар,тоа ќе ве направи сигурни дека за зачувување на телефонот и вашите пари!Екранот штета за време на инсталацијата не е во рамките на нашата по-продажба на услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

Сензор за движење Плакарот Светлина,15.7 во Под Кабинет Осветлување,Безжичен USB Полнење Кујна Контра Ноќ Светлина,Ултра

【USB Напојува】Дизајниран со USB низок напон моќ поддршка,сензор за движење кабинет светлина се многу без�

DEN 397.92