• Новак
Fbewan Тастатура Случај за Galaxy Tab S7 Плус 12.4 инчен 2020 година (T970/T975/T976), 7 Боја позадинско осветлување Bluetooth Безжична Тастатура со Touchpad, Магнетни Кожа со Заштитен Ракав,Црн

Fbewan Тастатура Случај за Galaxy Tab S7 Плус 12.4 инчен 2020 година (T970/T975/T976), 7 Боја позадинско осветлување

DEN 4439.28

Достапност
Достапно за нарачка

По купувањето на производот, ние ќе engrave на тастатурата на соодветниот јазик за вас според вашата земја▶ се Претвори Вашиот Таблет во Laptop Our i Pad тастатура случај дизајн карактеристики отстранлив тастатурата што вашиот i Pad го претвора во лаптоп или вашата омилена книга за помалку од една секунда▶ Високо Квалитетни Материјали кои се Направени од издржлив СТП кожа, го заштитите вашиот таблет од прашина, се намали и испакнатините се во секојдневна употреба.▶ Монтажни И позадинско осветлување Bluetooth Keyboard7 живописни бои направи пишување забавно и лесно во темнината или светлината, и тастатура може да биде прикачен на случај magnetically, ако не е потребно, може да се отстрани. ★ Позадинско осветлување МЕХАНИЧКИ ТАСТАТУРА : Тастатура со 7 бои позадинско осветлување, со кој се предвидува можете удобно внесување искуство, дури и во темни или слабо светло, и неговите механички режа копчињата се смирува со враќа функцијата.Тоа исто така може да биде исклучен кога постои заднинско осветлување е потребно.Пакет Included1 x Тастатура Случај 1 x Безжична Bluetooth Keyboard1 x Микро USB Charing кабел за keyboard1 x Прирачник за Корисникот.4 2020 година (СМ-T970/T975/T976) Таблета. ★ 100% Задоволство Гаранција : Нашиот тим нуди секој клиент 100% гаранција за квалитет.★ КОМПАТИБИЛНОСТ : преносни bluetooth безжична тастатура случај е дизајниран за Samsung Galaxy Tab S7 Плус 12. ★ МУЛТИ-ДОПИР TRACKPAD : Нашите интегриран мулти-допир trackpad совршено се приспособува на таблет, со доставување удобно корисничко искуство при што ќе ви овозможи да кликнете, дојдете и лизгајте преку содржина без никаков напор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Д-KINGCHY Бебе столче Шетач Играчки Виси на Животните Кадифен Прстен Мека Штракаат Играчки Новороденче Креветчето

Виси штракаат играчка може да го смири вашиот бебето емоции кога ќе излезе, што му овозможува да брзо да

DEN 431.76

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80