• Новак
Северозападно 80-EF422S Електричен Камин со Ѕид и Далечински управувач, Махагони

Северозападно 80-EF422S Електричен Камин со Ѕид и Далечински управувач, Махагони

DEN 3791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕидот монтирани оган место, Дневник гориво ефект, Црно стакло со махагони ефект преден панел.Далечинска контрола, вклучувајќи/исклучување, топлина на поставување и dimmer, Пламен ефект може да се користи самостојно. 2 топлина опциите за подесување, Прилагодлив пламен светлината, Безбедност термички cut-off уред. 71" мозок, Моќност : 750/1500 W за 110-120 V, 60 Hz.Димензии : L : 4.125", W : 35.325", H : 22".Донесат убавината и топлината на огништето на вашиот простор за живеење со овој прекрасен Северозападно Махагони Електричен Камин со Ѕид.Останете пријатна и топла додека ужива убава оган без опасностите на вистински камин.Нема потреба за сечкање дрво или убедливо на оџак.Вклучува ѕид монтирање на хардвер за лесна инсталација и убава махагони заврши предниот панел се додава пријатна и модерен изглед на вашиот ентериер.Со прилагодливи пламен светлината, две различни топлина settings и далечински управувач можете да се трансформира во вашата дневна соба во скут на луксузот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Еден Сад Потоне - Комерцијални Голем Мијалник Со Цедилка Канализација,

Тешки Рамка Изградена од премија од не ' рѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксида�

DEN 1773.60

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80