• Новак
Yhuisen Тастатура Случај за iPad 10.2 2019 2020 Случај со Молив Држач за iPad 7 Генерација / 8 Генерација 10.2-инчен (Боја : Портокал)

Yhuisen Тастатура Случај за iPad 10.2 2019 2020 Случај со Молив Држач за iPad 7 Генерација / 8 Генерација 10.2-инчен

DEN 1279.20

Достапност
Достапно за нарачка

Сплит дизајн,слободно да се одржи и да се справи.тоа е тешко да се замисли ipad таблет дека изгледа вака ја користат истата тетратка.Сплит Тастатура,Magnetically connectde па тоа е флексибилен,тие може да се користат заедно,но на тастатурата може да се користи и сам дека"s како флексибилни тоа е целосно зависи од вашето расположение.Мулти-систем компатибилен тастатура,Тастатурата е компатибилна со Android / Microsoft / i OS безжични уреди.Вграден-во Apple Молив Носителот,Интегрирани Apple Молив Држачот за безбедно чување и брз пристап (Apple Молив Не се Вклучени).Сега,вие за ipad е повеќе од само еден таблет,sometines,тоа е пофлексибилен отколку лаптоп.Материјал : СТП Пенливата Компатибилни Модели : ipad 10.2-инчен 2019 2020for i Pad 10.2 2019 7 генерација : A2197,A2198,A2200for i Pad 10.2 2020 8 генерација : A2270,A2428,A2429,A2430 Product карактеристики : 1 : За i Pad.Безжична тастатура Solution2 : Ефективни растојание 10 meters3 : време на Мирување : 30 days4 : Континуираното работно време : 70-100 hours5 : време на Полнење : 2-4 hours6 : Литиум батерија капацитет : 250m Ah7 : Копчето живот : 500 милиони times8 : Материјал : Премија од Пластика со Висок квалитет leather9 : Карактеристики : Вграден-во пен носителот, Не се лизга design10 : Полнење метод : USBwireless за Microsoft / iphone / Андроид : Систем префрлување метод:FN+П Андроид system FN+W Windows system FN+E i OS systemwireless тастатура метод на конекција : ①Turn switch за да ON, по префрлување на молњи,Притиснете го поврзете копчето,luetooth светло трепка.②Keyboard допрете Fn + E,Set as i OS system③Click на таблет "Поставувања" за да го вклучите безжична и кликнете на спарување "безжична 3.0 Тастатура".Пакет : Стп кожа Случај * 1 ( не вклучувајќи молив )безжична Тастатура * 1 Charge Кабел * 1 Manual* 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Еден Сад Потоне - Комерцијални Голем Мијалник Со Цедилка Канализација,

Тешки Рамка Изградена од премија од не ' рѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксида�

DEN 1773.60