• Новак
XIMIELEC Екран Замена за MacBook Pro 13.3 A2251 2020 Ретината LCD Дисплеј Собранието 2560x1600 EMC 3348 MWP42 MWP52 MWP62 MWP72 MWP82 (Сребро)

XIMIELEC Екран Замена за MacBook Pro 13.3 A2251 2020 Ретината LCD Дисплеј Собранието 2560x1600 EMC 3348 MWP42

DEN 7176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Core i5 (I5-1038 NG7).Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Answer : ___________________________ Note : .Про 13" "Core i7" 2.Компатибилен Модел : За Mac Book Pro A2251 2020 EMC 3348 MWP42 MWP52 MWP62 MWP72 MWP82.Answer : ___________________________ Note : Кога отворањето на пакетот, ве молиме потврдете дека пакетот е завршена, овој производ е кревка, ве молиме да работат внимателно за да се избегне оштетување.3"; Пиксели резолуција : 2560x1600; Осветлување : LED LCD; Боја : Сребро.Слики покаже вистински производ, ве молиме потврдете сите конектори и спецификации внимателно.Ние имаме "XIMIELEC" анти-фалсификувањето белег во оваа позиција XIMIELEC,ве Молиме да се грижи да се потврди кога ќе ја прими стоката.Слики покаже вистински производ, ве молиме потврдете сите конектори и спецификации внимателно. Тоа ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред превозот.Ако постои измама, ние ќе ги извршуваат законска одговорност.Про 13" A2251 2020 EMC 3348 MWP42 MWP52 MWP62 MWP72 MWP82.Да се биде внимателен да ги преземе екран надвор од кутијата.Да се биде внимателен да ги преземе екран надвор од кутијата.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние сме одговорни за сите производи во XIMIELEC продавница како додека тие се означени со XIMIELEC, па ве молиме да одберете XIMIELCE кога ќе се плати.Објектот Состојба : Нова; Големина на Екран : 13.Кога се прима враќање, вработените ќе потврди дали стоките се нашата анти-фалсификувањето етикети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LJXiioo СТП Кожа Круг Возен Столче со Нога Остатокот Висина Прилагодливи Вртливата Изготвување Работа СПА Медицински

[Highend перница] ①Using висок квалитет на СТП ткаенина, катедрата покрива површина е конкавни и конвексни, до

DEN 379.20

Д-KINGCHY Бебе столче Шетач Играчки Виси на Животните Кадифен Прстен Мека Штракаат Играчки Новороденче Креветчето

Виси штракаат играчка може да го смири вашиот бебето емоции кога ќе излезе, што му овозможува да брзо да

DEN 431.76

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20