• Новак
5 Пак Нерѓосувачки Челик Чевли Закачалка Сушење Решетката за Dehumidifying Виси Кожени Чевли,Двојно Кука Дизајн Сушење Полица за Складирање Организаторот,во Плакарот Ор?

5 Пак Нерѓосувачки Челик Чевли Закачалка Сушење Решетката за Dehumidifying Виси Кожени Чевли,Двојно Кука Дизајн

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 10.5 X6.5 Инчен Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Дебела и издржливи, двојно кука дизајн, кука чевли, исцедена брзо се суши.Максималното оптоварување е 5 килограми.Двојно кука дизајн, може да се користи во комбинација, кука форма, лесно да се откажам clothesline да се исуши.Простор за заштеда на компактен и tidying до вашиот плакар.Простор за заштеда на решение за вас во спалната соба, гардероба и чевли решетката.На чевли носителот држи вашиот простор за живеење организирани,правење на вашиот преполн гардероби совршен и ефикасно.Можете да се откажам чевли сушење решетката на било места како што се јаже, облека пол, итн.Дозволете им на вашите чевли за да дишат.Совршен за воздух за сушење чевли.Чевли Организаторите на било која големина.Еден пар на чевли, патики, влечки, високи потпетици, високи потпетици, станови, флип-апостолки, тенис чевли или сандали на прв поглед.Чевли Организаторите на било која големина.Еден пар на чевли, патики, влечки, високи потпетици, високи потпетици, станови, флип-апостолки, тенис чевли или сандали на прв поглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20