• Новак
Хоби Шеф Австралиската F-111C 'Свиња' Авион Модел на Градење на Комплет

Хоби Шеф Австралиската F-111C 'Свиња' Авион Модел на Градење на Комплет

DEN 2298.96

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува оружје продавници.Decals и боја сликарство водич за 2 RAAF авиони. Скала 1/48 Авиони.Од Производителот Општи Динамика-изградена променлива геометрија interdictor и тактички штрајк авиони, Австралија извоз верзија врз основа на F-111НА со продолжен (F-111 B) крилја.Комплет има казна вдлабнати панел линии и навртки, и детални страна на по-страна кабина, радар пакет, мулти-дел факултативна позиција крошна, детални подвозјето со винил гуми, посебно водечките задниот раб клапи и спојлери, детални тркала бунари и оружје залив, (2) целосно мотори, факултативна отворена/затворена оружје залив врати, avionics заливи со црни кутии и посебен пристап панели, (2) капка тенкови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76