• Новак
Otdorpatio 2 Пакет Проектот Кутија IP65 Водоотпорен Делница Кутија ABS Пластика Црна Електрични Кутии DIY Електронски Проектот Случај Моќ Комплет 3.94x2.68x1.97 инчен(100 x 68 x50 mm)

Otdorpatio 2 Пакет Проектот Кутија IP65 Водоотпорен Делница Кутија ABS Пластика Црна Електрични Кутии DIY Електронски

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина】- Надворешниот големината на проектот кутија : 3.73" (93 x61 x44mm). * Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено. 【Супериорен Трајни】- Направен од високо-квалитетна ABS материјал кој нуди извонредни отпорност и електрична изолација, Влага-доказ, сончање, анти-корозија, трајни производи за години употреба.може да се задржи вашата опрема добро заштитени во груби средини. 【Диви Апликација】Широко се користат за електронски проекти, инструмент куќиште, на единици за напојување, температура контролер box, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20

Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Еден Сад Потоне - Комерцијални Голем Мијалник Со Цедилка Канализација,

Тешки Рамка Изградена од премија од не ' рѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксида�

DEN 1773.60