• Новак
Автоматско Рака Sanitizer Фармацевт Застанете со Лицето Маска Фармацевт - Универзална Touchless Рака Сапун Фармацевт - Течност или Гел Рака Sanitizer Станица - Ѕидот Монтирани и?

Автоматско Рака Sanitizer Фармацевт Застанете со Лицето Маска Фармацевт - Универзална Touchless Рака Сапун

DEN 4775.52

Достапност
Достапно за нарачка

57 инчи висок (4.ВКЛУЧУВА ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА ЛИЦЕ МАСКИ : Ова санација станица вклучува пластична лицето маска носителот кои можат да имаат повеќе од 50 лице маски.УНИВЕРЗАЛНА РАКА САНАЦИЈА СТАНИЦА : Ова допир слободни рака sanitizer фармацевт стојат работи со било кој бренд на течност или гел рака sanitizer, како и течни рака сапун.ЅИДОТ МОНТИРАНИ ИЛИ САМОСТОЈНА : автоматско фармацевт може да се монтира на себе стои стојат, или тоа може да се монтира на ѕид за користење насекаде.На сензор за движење ќе смисла рака во предниот дел на млазницата и издава неколку капки рака sanitizer.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ КОНТРОЛА : Контролирано од страна на батеријата автоматски управувана движење фармацевт, на диспензерот укина капки рака sanitizer или сапун кога некој места својата рака под млазницата.Кутијата содржи стојат, sanitizer фармацевт, капе лента, а лицето маска фармацевт.Сите алатки потребни се вклучени, заедно со лесно да се следат инструкциите.Самостојна Кат Stand The фармацевт може да се монтира на ѕид или монтирани на вклучени стојат која вклучува капе лента.Совршен за лобира, прием области, чекалните, и повеќе.Може да се користи како самостојно стои станица во влезовите, или на ѕидот во кујни, канцеларии, ходници, и повеќе.На Рака-E допир слободни рака санација фармацевт со стојат и лицето маска фармацевт е совршен рака санација станица за индустриски, професионални и деловни поставки.Лицето Маска Dispenser The Стојат, исто така, вклучува removeable лицето маска фармацевт на врвот за едно санација станица.Автоматско Sanitizer Dispenser The батерија управувана фармацевт работи целосно слободни раце без да се допира.Работи со било кој бренд на течност или гел рака sanitizer.БРЗО и ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Монтажа на стојат зема минути и може да биде направено од страна на едно лице.На диспензерот се вклопува повеќе од 50 маски!.000 ml капацитет – 33 оз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20