• Новак
Gemmy 20 FT Колосална Airblown Гумени Снешко Внатрешна/Надворешна Празник Божиќ Декорација

Gemmy 20 FT Колосална Airblown Гумени Снешко Внатрешна/Надворешна Празник Божиќ Декорација

DEN 340.80

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешни светла се создаде блескав ноќно екранот.Авто-надува во секунди.Deflates за лесни за складирање.Содржи се што е потребно за лесно прилагодување.Мора да биде вклучен за да се задржи Airblown надуени.Донесе некои празник навиваат за вашиот двор со овој Airblown гумени карактер.Овој Снешко поздравува гостите со неговиот зелена и црвена шамија.Само приклучете го во прашање надолу и да се види магијата се расплетува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LJXiioo СТП Кожа Круг Возен Столче со Нога Остатокот Висина Прилагодливи Вртливата Изготвување Работа СПА Медицински

[Highend перница] ①Using висок квалитет на СТП ткаенина, катедрата покрива површина е конкавни и конвексни, до

DEN 379.20

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80