• Новак
XCR22LV10-15PC28C - Програмабилни 48-Игли TSOP 22LV10-15PC28 (3 Парче Многу)

XCR22LV10-15PC28C - Програмабилни 48-Игли TSOP 22LV10-15PC28 (3 Парче Многу)

DEN 2311.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тенка Мал Преглед Пакет.Програмабилни CPLD IC. (3 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.XILINX Програмабилни IC CPLD Тенка Мал Преглед Пакет 48-pin TSOP Површината Планината 22 LV10-15 PC28.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40