• Новак
FXJ Бразилецот Прави Плетенка на Косата Пакет Природни Црна Човечка Коса Екстензија Браун 1/3/4 Пакет 1PC (Боја : #2, Протегала Должина : 22 22 22 22)

FXJ Бразилецот Прави Плетенка на Косата Пакет Природни Црна Човечка Коса Екстензија Браун 1/3/4 Пакет 1PC (Боја

DEN 1706.40

Достапност
Достапно за нарачка

Текстура : Прав.Човечка Коса Тип : Бразилски Коса.Погоден Умирање Бои : #27. Хемиска Обработка : Permed.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Ние исто така, обезбеди ефективни гаранции за производи за купување, па може да се купи со доверба.➽Prompt Decorative предмети кои не се вклучени во екранот на производот photos Delivery време е 15-25 дена, ако се уште не може да добие нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте us Due за рачно мерење, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодариме пука.✥Режимот на транспорт е одлучено од страна на земјата што се наоѓа во.Во принцип транспорт ќе трае од 15 до 30 дена.Ако не примите објект и не може да ги следи вашите пратката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.✥Сите производи ќе помине нашиот квалитет-контрола пред брод.Во случај производот да се оштетат со транспорт и потврдена не работи по приемот на стоката, треба да се јавите на нашите и ни даде детали проблем опис (сликата е предност).Ние ќе ви даде најдобри решенија кои。ве молиме да се чувствуваат слободни да ја електронски E-mail контакт со нас за да го решат проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

LJXiioo СТП Кожа Круг Возен Столче со Нога Остатокот Висина Прилагодливи Вртливата Изготвување Работа СПА Медицински

[Highend перница] ①Using висок квалитет на СТП ткаенина, катедрата покрива површина е конкавни и конвексни, до

DEN 379.20