• Новак
DJI Mavic Воздух (Пламен Црвена)

DJI Mavic Воздух (Пламен Црвена)

DEN 16799.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интелигентни Лет Батерија.Чудо на инженеринг и дизајн, DJI Mavic Воздух Летало беше изграден за да оди каде и авантура ќе ве однесе.Наследување на најдобрите од Mavic серија, овој ultraportable и свитлива летало карактеристики high-end лет ефикасноста и функционалноста за неограничени истражување.На Mavic Воздухот е повеќето преносни DJI летало во куќата на 3-оската механички gimbal, со неговата аголна вибрации спектар намалена на 0.005°.Поставена во триаголен формирање, gimbal dampeners помогне да се создаде дури и steadier снимки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Преголеми Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80