• Новак
XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката Случај, СТП Кожа Бизнис Име Картичка Случај Униве?

XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Луѓето ќе забележите кога ќе се повлече од оваа кожа бизнис картичка паричникот за да се извади картичка.На високо - квалитетна кожа и крои направи безвременски стил изјава.Бизнис картичка случај е дизајниран да се одржи на 30 бизнис картички.Тоа исто така може да се користи за кредитни картички, банкарски картички, возење лиценца, loyalty cards (доверливи картички, или свитканите банкноти и записи.Вграден - во магнетно размавта затворање чува вашите картички безбедно внатрешноста на случајот.Вистинска кожа изградба и квалитетот крои е задоволство да се одржи и да го користите.Своите минималистички дизајн носи фантастична стил за секој ден.Доволно мала за да патуваат со, но е доволно голема да се одржи вашите картички и есенцијални елементи.Име на производ : Бизнис Картичка Holder Material : Cowhide Производ големина : 10.6*7.6*1.7 cm Capacity : 30 Бизнис Картичка Производ стил : урбани тренд Употреба повод : работа/ рекреација/ партија бизнис / giftsprompt : 1. Ве молиме проверете ги боја пред купување.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 - 2 CM разлика, ви благодарам.3. Поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот; Во принцип, нашата логистика ќе биде предаден во рок од 1 - 3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9 - 15 дена.➤ Добредојдовте на нашата продавница, нашата продавница е многу стилови, можете да влезе во продавница да пребарувате, различни стилови за да се купи, ви посакувам среќни секој ден!Ние сме целосна доверба во квалитетот на овој производ, ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви обезбедиме подобра услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 1005.60

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Мермер Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80