• Новак
Блум M31.1000 Еко Вежба Зглоб Убодни со Малку & Driver, Тешки

Блум M31.1000 Еко Вежба Зглоб Убодни со Малку & Driver, Тешки

DEN 8910.96

Достапност
Достапно за нарачка

Управувано од страна на електричното или cordless рака вежба (14 volt min).Секоја вежба малку управувано одделно и retracts автоматски.Стеги за различни вратата дебелини (до 44 мм дебел).Лесно здодевни растојание на вредноста (2-8мм).Се снабдува со 1 - 35 мм малку, 2 - 8 mm битови и 2 возачи.Еко вежба Колекција еко вежба и вежба Делови со променлива здодевни растојание од 2mm да 8мм овој систем овозможува различни вратата дебелини до 40мм.Еко вежба Серија овозможува користење на електрични/cordless вежби да им помогне на вежба Блум зглоб модели.Карактеристики : секоја вежба малку е управувано одделно и retracts автоматски се вклучува вежба Битови и две искинати возачот Битови едноставен уред за досадни Блум зглоб модел бара 18 V или повисоко вежба Блум, Inc.Е една од водечките производителот на функционална хардвер за кујната кабинет и комерцијални casework индустрии од областа на лифт системи, сокриени шарки и фиока тркач системи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Преголеми Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

X AUTOHAUX Црн Автомобил Пак Сигнал за Продолжување Воланот Продолжување Пак Род Позиција До Комплет Род Наставката

【Материјал】Изработени од Алуминиумска Легура, издржливост, анти деформира, и отпорност на корозија...

DEN 1759.20

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 1005.60