• Новак
HUACHEN-LS Fischuel Рептил Топлина Светилка Најновите Фарма 48 Јајце Инкубатор Автоматско Пилешкото Јајце Инкубатор Мрестилиштата Живина brooder Опрема Патка Quail Турција Миле?

HUACHEN-LS Fischuel Рептил Топлина Светилка Најновите Фарма 48 Јајце Инкубатор Автоматско Пилешкото Јајце Инкубатор

DEN 1826.40

Достапност
Достапно за нарачка

Интелигентна контрола, интелигентни инкубација. Исклучително компактен дизајн, лесно да се носат и се движи, не преземе дополнителни простор, лесен за чување.1°, помал шум е потивок.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Предмет Тип : Јајце Incubator Material : ABSIntelligent Систем : Интелигентни PIDIncubation Количина : 48 PCSTemperature Контрола на Опсег : 20℃-40℃Фреквенција : 50-60 HZPower : 80 WPackage Големина : 540*520*300 MMPackage Листа : 1 x Јајце Инкубатор 1 x ЕУ Plug1 x англиски Manual1 x Додавање на Вода Bottle NOTE : Ако Од Европа Земјата ,ве Молиме Изберете чешка Република,Ние Може да се Испрати Од Германија,Тоа Е Брзо, Бидејќи EUPicture Објект. На инкубаторот со аларм функција, ќе може автоматски да почне со аларм функција, кога температурата и влажноста на воздухот во кутија надминува границите на нормалата.Двојно напојување, за да се спречи инкубатор од потрошени на моќ во ненадејна итен случај, што резултира во ниска температура и влажност во инкубатор и влијаат на инкубација стапка.Може да incubate кокошки, патки и други живина и птици како што се quails, папагали, гулаби.Јајцето лента е дизајниран како празен цвет кошница, не само што поставува разумно растојание, но, исто така, сфаќа разумно користење на простор и обезбедува циркулација на воздухот.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand
Item Type:
Egg Incubator
Material:
ABS
Intelligent System:
Intelligent PID
Incubation Quantity:
48PCS
Temperature Control Range:
20℃-40℃
Frequency:
50-60HZ
Power:
80W
Package Size:
540*520*300MM
Package List:
1 x Egg Incubator :
1 x EU Plug :
1 x English Manual :
1 x Adding Water Bottle :
NOTE:
If You From Europe Country ,Please Choose Czech Republic,We Can Send It From Germany,It Is Fast Because EU
Picture Item :

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28