• Новак
CLCTOIK потпирачи за глава Автомобил Вратот Перница Седиште за Автомобил на Задното Седиште Перница потпирачи за глава Стол Поддршка Перница Маска

CLCTOIK потпирачи за глава Автомобил Вратот Перница Седиште за Автомобил на Задното Седиште Перница потпирачи

DEN 1318.08

Достапност
Достапно за нарачка

Автомобилот вратот перница е направен од високо-квалитетни материјали.Вратот перница исполнува област потребни за горниот дел на грбот и вратот добро и обезбедува добра поддршка кога ќе се вози.Тоа не е лесно да се деформира, лесно да се размонтираат, заштита на вашиот врат, се забави возилото да се забрза и decelerate, и да се намали штетата на вашиот врат.На главата, вратот, рамото, и перница може да биде добро поддржан од еластичен рака да се прилагоди на висината и еластичност над седиштето, и луѓето од различни висини може да се најде погодна позиција.Според кривата на вратот и на лицето, се пополни процепот природно, се пополни јазот помеѓу главата и седиштето, одржување на нормално кривина на цервикален ' рбет за поддршка на половината, и да се релаксираат по долго возење.Оваа backrest исто така, може да се користи како корекција на држење на телото за да помогне да се поправи седи на телото за време на возењето автомобил или седење во канцеларија стол, а со тоа намалување на стресот.Тоа е погоден за гејмери, возачи на камиони, постари мажи и жени.Обезбеди поддршка за вашиот врат и глава, и одржување на правилна положба на телото.Издржливи, може да биде користена подолго време, може да се потпира удобно за долго време.Чувајте ги вашите вратот, главата, а половината за време на возењето, или да земе дремка на пладне.Направи го вашето возачко живот поудобно и побезбедно.спецификација : Пополнување материјал : меморија foam Color : како shown Package се Вклучени : 1 x Автомобил вратот pillownote : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи грешка 1~3мм, ви благодарам.2. Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.

Спецификацијата

Filling material:
memory foam
Color:
as shown
Package Included:
1 x Car neck pillow :
1. Manual measurement, please allow error 1~3mm, thank you. :
2. Due to differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project. We guarantee that the style is the same as shown in the picture. :

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76