• Новак
110V/ 220v Електрични крофна производител на машина за автоматска крофна создателот со пет крофни

110V/ 220v Електрични крофна производител на машина за автоматска крофна создателот со пет крофни

DEN 16296.00

Достапност
Достапно за нарачка

комерцијални-вафли-печки.Заменлив Плочи : Бразилецот / Panini Притиснете Plates Feature : Прилагодлив Термостат,Не-Стап Готвење Surface Certification : CEPower (W) : 1500 Voltage (V) : 220 Model Број : FYX5 AFeature : Прилагодлив Термостат,Не-Стап Готвење Surface Interchangeable Плочи : donut Specification : Име на Производ 110 V/ 220v Електрични крофна производител на машина за автоматска крофна создателот со пет крофни Точка Бр.FYX5 A Големина на Машина : 33*36*24.5 cm Each Крофна : 7.4 cm во кол Материјал Машина тело : не ' рѓосувачки steel Mould Плоча : алуминиум со тефлон обложена(не-стап површина) Напон 220 V Моќност 1500 W Времето за Печење 1-5 минути за една лента(5pcs waffles) Користење на Дом,Партија, Кафе, Чај, Продавница Пакување Картон или Картон + Иверица Случај Забелешка Поддршка од врата до врата превозот од DHL/Федекс/EMS/UPS/ТНТ, итн.Specificationsdonut творецот 1.производство добар квалитет, најдобра цена 2.напон може да се прилагоди како 110v 3.Може да се прифатат мал order Name : крофна машина Големина : 330x300x240mm Тоа може да произведе крофна со 7.5 cm. 60-100 парчиња за еден hour Packing Метод за Референца : Ние може да пакет на машини со два начина : 1. Styrofoam + Картон (ние ќе прво изберете го ова пакување начин) 2. Картон + Иверица Случај(ве Молиме контактирајте со нас да учат дополнителни превозот надомест) Превозот Начин за Референца : Fed Ex(не може да брод со иверица случај пакување) : Повеќето Земји на Европската Унија, сад, Канада, Мексико, Повеќето Јужна Америка Земји, Јапонија, Сингапур, Израел, итн.DHL(може да брод од иверица случај пакување) : Австралија, Нов Зеланд, итн.EMS : Русија, Бразил, Индонезија, Малезија, Филипини итн.Производ Детални Слики : Shipping Inte.

Спецификацијата

Product Name   110V/ 220v Electric donut maker machine automatic donut maker with five donuts   :
Item No.  FYX5A   :
Size  Machine:
33*36*24.5cm
Each Donut:
7.4cm in dia
   :
Material  Machine body:
stainless steel
Mould Plate:
aluminum with teflon coated(non-stick surface)
   :
Voltage  220V :
   :
Power  1500W   :
Baking Time   1-5 mins for one tray(5pcs waffles)   :
Usage  Home,Party, Cafe, Tea, Shop   :
Packing  Carton or Carton + Plywood Case   :
Remark  Support door to door shipping by DHL/FedEx/EMS/UPS/TNT, etc. :
   :
Specifications :
donut maker :
1.manufacture good quality best price :
2.voltage can be adjusted as 110v :
3.Can accept small order :
Name:
donut machine
Size:
330x300x240mm
It can produce donut with 7.5cm. 60-100 pieces for one hour :
Packing Method for Reference:
We can pack the machines with two ways:
1. Styrofoam + Carton (we will first choose this packing way) :
2. Carton + Plywood Case(Please contact us to learn additional shipping fee) :
Shipping Way for Reference:
FedEx(can not ship with plywood case packing):
Most European Union Countries, United States, Canada, Mexico, Most South America Countries, Japan, Singapore, Israel, etc.
DHL(can ship plywood case packing):
Australia, New Zealand, etc.
EMS:
Russia, Brazil, Indonesia, Malaysia, Philippines, etc.
Product Detailed Pictures:
Shipping :

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Преголеми Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката

Луѓето ќе забележите кога ќе се повлече од оваа кожа бизнис картичка паричникот за да се извади картичк�

DEN 335.76

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44