• Новак
Хемиско Чистење Комплет-Timberland

Хемиско Чистење Комплет-Timberland

DEN 2200.80

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД.За употреба на nubuck, велур или платно.Тест на мали inconspicuous област пред примена на целосна примена.Користете четка да се отстрани лабава или сушени нечистотија.Да се отстрани дамките, бришење на почисто бар лесно и назад во текот на погодената област и потоа користете четка за да ги отстраните остатоците.Нашите обувки е дизајниран да се валкани.Тоа е причината зошто ние го направивме нашиот Хемиско Чистење Комплет, кој вклучува голем најлон четка и почиста бар безбедно да се отстрани сушен нечистотија и избрише дамките од велур и nubuck leathers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40