• Новак
Подвижни Појас, Еден или Два-Лице Стигнале Сметководствена Ремени со Рачки, Трајни, Погоден за обработка на Тешки Предмети за Кутии, Мебел, Sandbags, Душеци (1 Парче)

Подвижни Појас, Еден или Два-Лице Стигнале Сметководствена Ремени со Рачки, Трајни, Погоден за обработка на

DEN 258.96

Достапност
Достапно за нарачка

Придобивките:Marvellous retractability и мекост содржани во подвижни појас кога сметководствената ремени за големи кутии и тешки товарни.Боја : Црна и зелена боја.Сигурен помошник : Вие сте во можност да се користи функцијата на подвижни појас прилагодливи рака да се движат најголемиот дел артикли побрзо, посмирен и повеќе безбеден.Дршката на носење појас е удобно да се одржи и ќе не натера луѓето да се чувствуваат болка за долго време.Повеќе безбедност : подвижни појас е придонесуваат за намалување на ризици од се повредени од страна на тешки стоки, корист од соодветна телесна одговор механизам тоа да се направи посигурно да се носат тешки предмети.Покрај тоа, Вие сте во можност да користите функцијата и практичноста на прилагодливи кревање ремени да се движат најголемиот дел артикли побрзо и неспокојот, и подвижни појас е придонесуваат за намалување на ризици од се повредени од страна на тешки стоки, корист од соодветна телесна одговор механизам тоа да се направи посигурно да се носат тешки предмети.4 инчи, најдолгата е 71 инчи.Високо квалитетен материјал : Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и со висок квалитет полипропилен лента, носејќи ремени со рачки имаат marvellous retractability и мекост кога сметководствената ремени за големи кутии и тешки товарни.подвижни појас е наменета за еден или два лице, прилагодување на должината на подвижни појас е лесен и практичен начин да се движат нив лесно.4-71 инчи долго, прилагодлив, најкус може да се прилагоди за да 39.Подвижни појас Големина : На кревање и пренесување на рака е 39.Се уште се загрижени за се движат куќа или не се во можност да се носат тешки предмети?Нашите сметководствена лента е наменета за еден или два-лице.Можете да ги користите прилагодливи кревање ремени сами или со други лица во склопот без количка, софистициран се подигнат, или кога вашите раце не се слободни.Подвижни појас Големина : На кревање и пренесување на рака е 39.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 1005.60

ESGT Бања Столче Назад Безбедност Туш Стол, Туш Седиште Висина Прилагодливи за Постарите Оневозможено Туш Потпомогнати

Многу погоден за патување и складирање! ● Удобно седи на телото : Ова туш стол со перница и backrest усвојува

DEN 4831.44

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 355.20