• Новак
Органски Jamaican Црна рицинус (300 ml) USDA Заверена Традиционалните рачно изработени со Типична и Традиционалното Печено Castor Грав smell Чист Црна рицинус

Органски Jamaican Црна рицинус (300 ml) USDA Заверена Традиционалните рачно изработени со Типична и Традиционалното

DEN 1528.80

Достапност
Достапно за нарачка

100 % Чиста и Природни Органски Jamaican Црна рицинус.Органски Коса Масло USDA Органски Сертифицирани.Нашите Jamaican Црна рицинус е направен со традиционалните рачно обработени начин.Печено црна рицинус и убаво печено рицинус мирис.Природни Органски Jamaican Црна рицинус (300 ml) USDA Заверена Традиционалните рачно изработени со Типична и Традиционалното печено castor грав smell100% Чист црна рицинус (Без Додаток Без конзерванс).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 1005.60