• Новак
Kqimi Случај за Samsung Галакси S21 Плус, Премија Кожа Тенок Стилски Мек Зафат Shockproof Анти-Нула Заштита Покрие Случаи за Samsung Галакси S21 Плус (6.5) 20211 (Црвено)

Kqimi Случај за Samsung Галакси S21 Плус, Премија Кожа Тенок Стилски Мек Зафат Shockproof Анти-Нула Заштита

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

Kqimi мобилен телефон школка наменета за Samsung Галакси S21 Плус(6.5") 2021 во ретро класичен бизнис стил е погоден и за мажите и жените.Тоа е изградена надвор од 3 премиум материјал : high-end кожа, мека TPU Браник и здрав внатрешни PC мат школка, која овозможува елегантен, софистициран изглед и луксузни чувство.Слим форма, мека рамка и не се лизга дизајн на овој телефон случај нуди одлични зафат, додека зачувување удобно и совршено се чувствува на допир.1,0 мм дебел еластична амортизирање слој на задната страна има одлична отпорност, исто така, имаат голема удобност и мека рака чувство, обезбедување идеална заштита на вашиот мобилен телефон.Со цел да се обезбеди дополнителна заштита за кревка камера и екран, ние дизајниран покрена усна на 1.7 мм околу камера и 1.0 mm, висок издигнат усна низ екранот.Кои, исто така, обезбедува сите круг заштита за вашиот телефон од гребење и несакани нечистотии.Сите намалување на испис на овој телефон случај се прецизно дизајнирани и произведени, кој нема да влијае на било каква функција на телефонот и ви овозможува да имате лесен пристап до камерата звучник, од страна на копчиња додека ги нуди целосна заштита.На мат површина на внатрешниот случај брзо може да прахосвам топлина генерирана од страна на мобилен телефон кога го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 355.20

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националниот Тим Преголеми Логото 2 Хард Назад Случај Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотскиот Фудбал Асоцијација производ.Стилски, отпорен на

DEN 502.80

Обраснат на лице-Чистење со Четка за Комбинација Кожа Чистење Инструмент, Лицето Чистење Електрични Миење Лице

Голема четка глава, меки лицето четка за чистење и ексфолиране, погоден за нормална кожа, сува кожа, мазн

DEN 1005.60

XIAOSAKU Бизнис Картичка Носителот Мултифункционален и Голем Капацитет Бизнис Картичка Носителот Бизнис Картичката

Луѓето ќе забележите кога ќе се повлече од оваа кожа бизнис картичка паричникот за да се извади картичк�

DEN 335.76