• Новак
Шнајдер Електрични Одржува/Одржува На Не-Осветлени Селектор Switch Оператор, Нема Камери Cam, 2 Позиција

Шнајдер Електрични Одржува/Одржува На Не-Осветлени Селектор Switch Оператор, Нема Камери Cam, 2 Позиција

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова не-осветлени селектор switch нуди заштита од корозија и е конструиран да го издржат ingress на вода и цврст странски објекти, на надворешните формирање на мраз на куќиште, и продирање на масло и не-корозивен coolants.Предмет : Не-Осветлени Селектор Switch Оператор Големина : 22mm Позиција : 2 Акција : Одржува / Одржува Тип на Оператор : Внесувањето на Операторот Боја : Црна Копче за Отстранување : Лево Оператор Главата Материјал : Пластични Рамки Материјали : Најлон Основен Материјал : Пластични Рамки Боја : Црна NEMA Оценка : 1, 2, 3, 4, 4 X, 12, 13 IP Оценка : 65 Cam : Нема Камери Switch Операција @ Позиција НА : ВОЛ Switch Операција @ Позиција Б : XO Switch Операција @ Позиција Ц : Нема Трета Позиција Switch Операција @ Позиција D : Нема Четвртата Позиција Стандарди : УЛ Наведени Досие Број E164353 CCN NKCR, АДС Заверена Досие Број LR44087 Класа 321103, CE Означени Копче со Број : 520 E Вклучува : Копче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун�

DEN 263.76